На базі факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету 5 грудня 2018 р. провели IV Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів, студентів «Менеджмент в аграрному секторі економіки: теорія та практика ефективного розвитку», на яку завітали 60 учасників.

На конференції обговорювалися актуальні тенденції та перспективи розвитку функціональних систем менеджменту, інноваційних технологій управління, проектного менеджменту в агробізнесі, управлінських механізмів координації розвитку сільських територій.

Зацікавленість учасників викликала презентація досліджень директора Інституту управління глобальним партнерством (Польща – США) Пітера Одракевича «Сучасні парадигми розвитку соціально відповідального бізнесу» та досліджень студентів ЖНАЕУ з проблем інноваційного, кадрового менеджменту, диверсифікації виробництва, управління ресурсами підприємств.

У рамках конференції був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Менеджмент організацій», за результатами якого визначено переможців. Автори найкращих доповідей отримали дипломи, грамоти у різних номінаціях.


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання