На базі факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету 5 грудня 2018 р. провели IV Міжнародну науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів, студентів «Менеджмент в аграрному секторі економіки: теорія та практика ефективного розвитку», на яку завітали 60 учасників.

На конференції обговорювалися актуальні тенденції та перспективи розвитку функціональних систем менеджменту, інноваційних технологій управління, проектного менеджменту в агробізнесі, управлінських механізмів координації розвитку сільських територій.

Зацікавленість учасників викликала презентація досліджень директора Інституту управління глобальним партнерством (Польща – США) Пітера Одракевича «Сучасні парадигми розвитку соціально відповідального бізнесу» та досліджень студентів ЖНАЕУ з проблем інноваційного, кадрового менеджменту, диверсифікації виробництва, управління ресурсами підприємств.

У рамках конференції був проведений І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Менеджмент організацій», за результатами якого визначено переможців. Автори найкращих доповідей отримали дипломи, грамоти у різних номінаціях.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання