З метою захисту прав фізичних та юридичних осіб від дій Російської Федерації як держави-агресора, а також для запобігання таким порушенням в майбутньому, 26 серпня 2015 року Урядовим уповноваженим відповідно до статті 33 «Міждержавні справи» Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод було подано до Європейського суду чергову міждержавну заяву «Україна проти Російської Федерації».

У зв’язку з продовженням збору інформації щодо фактів порушення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, повідомляємо, що на офіційному сайті Міністерства юстиції України розміщена анкета та методичні рекомендації для її заповнення для осіб, постраждалих внаслідок порушення їх прав Російською Федерацією на окупованій території Автономної республіки Крим та м. Севастополя, а також у Донецькій та Луганській областях.

Просимо надати інформацію шляхом анкетування (http://old.minjust.gov.ua/9329) внутрішньо переміщених осіб з урахуванням наведених методичних рекомендацій з метою включення до міждержавної заяви.

Відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання