Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет 29 липня відвідав Поліський національний університет. Очільник МОН ознайомився з роботою наукових та навчальних лабораторій, інноваційних проєктів університету. У рамках візиту було обговорено питання впровадження дуальної форми навчання та хід вступної кампанії.

Сьогодні приймали у себе поважних гостей, ділилися здобутками та планами на майбутнє. Показали бібліотеку, яка знаходиться у корпусі агрономічного факультету, що спроєктований у стилі модернізованого бароко та внесений до реєстру пам’яток архітектури державного значення. Були у лабораторії аквакультури, у лабораторії робототехніки, Навчально-науковому центрі екології та охорони навколишнього середовища, психологічному хабі Safe_Space, лабораторії фізико-механічних випробувань, Навчально-науковому центрі космічних технологій. Поділилися своїми успішними проєктами ITM Automation School  та  Noosphere Engineering School. Мова йде про центр інженерної творчості, де студенти та молоді науковці мають можливість безоплатно розвивати свої ідеї та  розробляти  інноваційні стартапи. Це - інтеграція освіти та науки в бізнес-середовище. Ми заохочуємо та всебічно підтримуємо проєктну діяльність студентів, тому що віримо, що саме в ній вони набувають важливих навичок командної роботи, креативного мислення, ефективного планування часу задля втілення задуманих ідей. Дуже приємно, що Сергій Шкарлет розділяє наше бачення у цьому напрямку” , - прокоментував ректор університету Олег Скидан.

За словами Сергія Шкарлета, він отримав багато позитивних вражень, відвідавши Поліський національний університет. Зокрема, він оцінив серйозний підхід ректорату до впровадження нових освітніх програм, які відповідають європейському рівню, а також реалізації в університеті дуальної форми здобуття професійної освіти, яка суттєво відрізняється від «практичних відпрацювань», оскільки в основі такого підходу не лише закріплення теорії на практиці, а саме навчання в умовах виробництва.

“Склалися дуже приємні враження від побаченого. Набагато більше стало освітніх програм і це дуже важливо при формуванні майбутнього наших дітей. Приємно бачити динаміку розвитку освітньої та наукової діяльності ЗВО. Вразила велика палітра поєднання спеціальностей, поєднання різноманітних сфер. Поруч з високотехнологічними інноваціями є чому повчитися і у напрямку психології, агроінженерії, лісовому господарству. Вразила спрямованість колективу до різноманітності та всього нового, а також впровадження дуальної освіти, інноваційних технологій в освітню практику”, - сказав Шкарлет.

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК