Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 року за № 15/28145 (зі змінами, внесеними наказом МОН від 26.04.2017 № 655) та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 03.07.2017 № 983 з 03 липня 2017 року було оголошено конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Нормативно-правова база:

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України

EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

Центр Полісся Органік

ЕРК Відродження