У Житомирському національному агроекологічному університеті, за ініціативи    викладача кафедри вищої та прикладної математики Ірини Слюсаренко,  6 грудня провели  математичний  вечір.

Учасники заходу – першокурсники агрономічного факультету, серед глядачів – ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректор Людмила Романчук,  декан, студенти і викладачі агрономічного факультету.

 До уваги присутніх представили   різноманітні постановки й творчі  та гумористичні номери, розповідаючи  про математичні дії та знаки,  про математику в різні часи існування людства, її місце серед інших наук та у різних сферах життя.

Олег Скидан наголосив, що такі зустрічі у ЖНАЕУ стали вже щорічними.

«Приємно, що молоде покоління наших студентів підтримало гарну традицію. Підготовка і проведення такого пізнавального і корисного заходу як завжди на висоті. Наші першокурсники не лише розумні, але й талановиті. Можливо, серед них не лише майбутні агрономи, але й актори, виконавці чи гумористи», – зауважив ректор.

Також він вручив подяки  і солодкі заохочення студентам, які брали участь у нещодавній конференції «Математика – об’єкт гармонії».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання