Відповідно до результатів місцевих виборів, одразу троє наших колег були обрані депутатами рад різних рівнів!

Ректор Поліського національного університету Олег Васильович Скидан став депутатом Житомирської обласної ради. Депутатами Житомирської міської ради були обрані проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Володимирович Мартинчук та керівник навчально - наукового центру інформаційних технологій Катерина Валеріївна Молодецька.
Підтримка виборців, яку отримали наші колеги, свідчить про їх незаперечний авторитет серед жителів області та активну громадську позицію.
Від усього викладацького колективу та студентства щиро вітаємо Вас з перемогою та бажаємо успіхів у подальшій депутатській діяльності. Пишаємося!

PIКК

web прийом до аспірантури