У Житомирському національному агроекологічному університеті студенти факультету лісового господарства мали можливість познайомитися з творчістю і поспілкуватися із сучасними українськими поетесами та письменницями.

На тематичну зустріч в ЖНАЕУ зі Львова завітали Оксана Лозова, Ольга Вовк та Мирослава Данилевська-Милян – члени Національної спілки письменників України.

Зокрема, вони розповіли про передумови свого творчого становлення, прочитали декілька творів і поділилися роздумали щодо подій в країні останніх років.

Письменниця Оксана Лозова – авторка збірок поезій, повістей, перекладів. Твори її перекладені англійською, білоруською, грузинською, італійською, литовською, польською та російською мовами. А ще  – вона авторка текстів багатьох популярних пісень. Крім цього, Лозова понад 20 років займається і викладацькою діяльністю, тож добре знайома зі студентською аудиторією.

Ольга Вовк – молода 20-річна поетка, яка представила ровесникам в агроуніверситеті свої дитячі і дорослі вірші.  Писати почала у початкових класах, а тепер у її доробку, окрім поезій, дитячі історії, оповідки. Відвідувала поетичну студію, грала в театрі, має режисерський досвід, займається громадською діяльністю і волонтерством – допомагає онкохворим діткам.

Мирослава Данилевська-Милян відзначає, що у її родині усі мають гарне почуття гумору, тож не дивно, що вона  добре вправляється саме у написанні гуморесок, але, попри те, має більше 10 поетичних збірок. Вона – багатодітна матір, все життя пропрацювала лікарем-педіатром. Саме творчість й стала відпочинком від роботи й буденних справ.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету