У Житомирському національному агроекологічному університеті студенти факультету лісового господарства мали можливість познайомитися з творчістю і поспілкуватися із сучасними українськими поетесами та письменницями.

 

На тематичну зустріч в ЖНАЕУ зі Львова завітали Оксана Лозова, Ольга Вовк та Мирослава Данилевська-Милян – члени Національної спілки письменників України.

Зокрема, вони розповіли про передумови свого творчого становлення, прочитали декілька творів і поділилися роздумали щодо подій в країні останніх років.

Письменниця Оксана Лозова – авторка збірок поезій, повістей, перекладів. Твори її перекладені англійською, білоруською, грузинською, італійською, литовською, польською та російською мовами. А ще  – вона авторка текстів багатьох популярних пісень. Крім цього, Лозова понад 20 років займається і викладацькою діяльністю, тож добре знайома зі студентською аудиторією.

Ольга Вовк – молода 20-річна поетка, яка представила ровесникам в агроуніверситеті свої дитячі і дорослі вірші.  Писати почала у початкових класах, а тепер у її доробку, окрім поезій, дитячі історії, оповідки. Відвідувала поетичну студію, грала в театрі, має режисерський досвід, займається громадською діяльністю і волонтерством – допомагає онкохворим діткам.

Мирослава Данилевська-Милян відзначає, що у її родині усі мають гарне почуття гумору, тож не дивно, що вона  добре вправляється саме у написанні гуморесок, але, попри те, має більше 10 поетичних збірок. Вона – багатодітна матір, все життя пропрацювала лікарем-педіатром. Саме творчість й стала відпочинком від роботи й буденних справ. 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання