На технологічному факультеті Житомирського національного агроекологічного університету  проходить низка заходів, присвячених 204-ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 

Черговою подією став літературний вечір, який відбувся 13 квітня. Захід підготували викладачі кафедри технологій виробництва продукції тваринництва та бібліотекар читального залу Наталія Володимирівна.

Шевченкове слово звучало у виконанні Кирила Яременка, Юлії Постернак, Віктора Чаюна, Вікторії Пакляченко, Євгенії Грубник.

Поезія Тараса Григоровича Шевченка і наразі живить патріотичні почуття сучасної молоді, залишаючись еталоном ставлення до людини, нерозривності національного і загальнолюдського, пошанування національної та людської гідності.

Закінчився вечір такими словами:«Пам’ять про Тараса…. Вона завжди жила й житиме в народі. Шевченко – це наша думка, наша мудрість, наша сила. А живий голос Великого Кобзаря постійно нагадує нам, сучасникам, про те що…. Наша думка, наша пісня
Не вмре, не загине».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання