Про своє навчання, захоплення музикою і власний успішний гурт, про майбутнє країни і перспективи молоді, про колег по сцені, волонтерську та громадську діяльність, ймовірну участь у «Євробаченні» 27 лютого під час зустрічі зі студентами та шанувальниками у Житомирському національному агроекологічному університеті розповідав Тарас Тополя – лідер гурту «Антитіла».

Вже 2 квітня він приїде в Житомир із концертом на підтримку нового альбому «Сонце», а поки спільно із проектом  U-Report планують побувати у 20 містах України зі студентським туром. 

У стінах Житомирського національного агроекологічного університету Тараса Тополю, представника U-Report Річарда Герца та співорганізаторів зустрічі вітав проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, наголошуючи, що ці люди вже досягнули певних результатів у своїй сфері й надихають молодь у різних куточках країни до самореалізації, звершень і змін.

У рамках заходу в ЖНАЕУ присутні дізналися про  U-Report – його можливість, кількість ю-репортерів у світі та Україні, а також про практичний аспект участі в ньому усіх охочих за допомогою смс-опитування і подальшого опрацювання та поширення результатів.

Тарас Тополя безпосередньо відповідав на питання із залу. Зокрема, він поділився, що вищу освіту здобував у Києві, був курсантом, носив форму, вихідний мав лише у  неділю, але навіть при цьому не залишав музику і навіть з другом відпрацьовував.

Займатися музикою вирішив ще в дитинстві. За його плечима 10 років гри на скрипці, хор, власний гурт ще у шкільні роки, у репертуарі якого й була композиція «Антитіла».

Відомий нині гурт «Антитіла» Тополя зібрав уже після завершення навчання і наступного року хлопці святкуватимуть своє 10-річчя.  Вони роблять якісну українську музику, збирають повні зали, а паралельно з цим беруть участь у соціальних проектах, підтримують воїнів АТО.

«Почав волонтерити, бо багато моїх друзів із різних міст буквально із перших днів бойових дій відправилися на війну. Я зрозумів, що повинен допомогти їм вижити. Каски, бронежилети, медицина – все це так необхідно було там, – ділиться Тарас Тополя. – У такий час просто неможливо залишатися осторонь і займатися якоюсь вузькопрофільною діяльністю. Коли щодня виходиш до людей, то маєш не лише співати для них, надихати, але й бути прикладом. Я – публічна людина, впливаю на думку інших і не відриваю себе від тих, поряд з ким живу  у цій країні».

Тарас пояснює, що музикою почав займатися, бо так йому завжди хотілося і було бажання. Пісня завжди була поруч з ним. Водночас він прокоментував, чому «Антитіла» не беруть участь у нацвідборі на «Євробачення». Каже, що у репертуарі гурту досі немає пісні, яка пробирає до мурах, але коли вона зявиться, то хлопці обов’язково спробують свої сили на цьому пісенному конкурсі. Власне, пісні, яка б могла повторити минулорічний успіх «Джамали», Тарас не побачив серед цьогорічних учасників національного відбору.

Тополя поділився своїми роздумами про майбутнє України, акцентуючи на тому, що він принаймні його бачить.

«Майбутнє у нашої країни точно є. Треба час, щоб пройшли зміни. Нам треба навчитися об’єднуватися не проти чогось, а заради чогось. Ми ще нікуди не прийшли, бо наш шлях тільки починається. Ми мали умовну Незалежність протягом 25 років, але тільки зараз країна нарешті стає самостійною, українці стають народом. Можливо, навіть не ми, а наші діти зможуть побудувати нову державу. Я власним прикладом показую, що в України є майбутнє, бо я залишаюся жити і працювати тут», – додав Тополя.

Завершився захід виступом талановитих студентів Житомирського національного агроекологічного університету. Їх спів Тарас не лише схвально оцінив, але  подарував квитки на концерт.

Також Тополя заспівав одну зі своїх композицій разом із житомирськими музикантами, запросив учасників зустрічі до колективного фото  і роздавав автографи.

Від імені студентів ЖНАЕУ гостям за візит подякував голова профкому  Олександр Лопатюк та передав подарунок Тарасу Тополі.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання