30 листопада 2016 року кафедрою правознавства факультету екології і права та Координаційною радою молодих юристів при головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області, за сприяння Головного територіального управління юстиції у Житомирській області було проведено круглий стіл на тему «Захист прав людини і громадянина в Україні та зарубіжних країнах».

У роботі взяли участь Грибан П. В.– представник уповноваженого з прав людини і громадянина в Житомирській області, Шабінська О. Д .– в. о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Данкевич Є. М., – декан факультету екології і права, а також викладачі та студенти спеціальності «Правознавство» факультету екології і права. Під час роботи було обговорено основні аспекти захисту прав людини і громадянина в Україні та зарубіжних країнах.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання