5 квітня 2018 р. кафедрою правознавства факультету  екології і права  було проведено  круглий стіл на тему ”Революція та спроби відновлення української державності 1917–1920 роки”.

В роботі круглого столу взяли участь в.о. начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Шабінська О.Д.  та заступник начальника Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти – начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів Бучинська Т.В.

З привітальним словом до учасників круглого столу звернулися декан факультету неології і права Данкевич Є.М., завідувач кафедрою правознавства Ляшенко Р.Д., а також доцент Прокопенко І.П.

З науковими доповідями виступили студенти 1 курсу: Ковальов О., Любанський І., Фамілярський О., Гладких Є., Гаращук Я., Лаус В., Мельник Г., Савченко О., Гаврилюк К., Базелюк О.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс