З нагоди Дня Захисника України студентська рада гуртожитку №4 Житомирського національного агроекологічного університету спільно із завідуючою Валентиною Чинарьовою ініціювали проведення заходу «Козацькі забави», участь в якому взяли студенти факультету інженерії та енергетики.

 

Зокрема, за перемогу змагалися дві команди – «Поліські козаки» та «Козаки Богдана Хмельницького», демонструючи свої знання історії, силу, кмітливість, витривалість тощо.

Оцінювало хлопців почесне журі, до якого увійшли: ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори – Іван Мартинчук та Юрій Демяненко, декан факультету інженерії та енергетики Ярослав Ярош, голова студради гуртожитку Сергій Коршак.

Для команд підготували три основні тури – «Ерудит», «Спритність і кмітливість», «Спортивні змагання», що включали у себе певні конкурси.  Команди перетягували канат, поїдали на швидкість вареники і шукали у мисці муки цукерку, «садили картоплю», відгадували тематичні слова і продовжували прислів’я, носили воду тощо.

За результатами усіх випробувань, перемогла козацька «дружба», тож ректор вручив обом командам грамоти і солодкі подарунки. Найбільш активних учасників «Козацьких забав» також відзначили грамотами і сувенірними подарунками.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету         

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання