З нагоди Дня Захисника України студентська рада гуртожитку №4 Житомирського національного агроекологічного університету спільно із завідуючою Валентиною Чинарьовою ініціювали проведення заходу «Козацькі забави», участь в якому взяли студенти факультету інженерії та енергетики.

 

Зокрема, за перемогу змагалися дві команди – «Поліські козаки» та «Козаки Богдана Хмельницького», демонструючи свої знання історії, силу, кмітливість, витривалість тощо.

Оцінювало хлопців почесне журі, до якого увійшли: ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори – Іван Мартинчук та Юрій Демяненко, декан факультету інженерії та енергетики Ярослав Ярош, голова студради гуртожитку Сергій Коршак.

Для команд підготували три основні тури – «Ерудит», «Спритність і кмітливість», «Спортивні змагання», що включали у себе певні конкурси.  Команди перетягували канат, поїдали на швидкість вареники і шукали у мисці муки цукерку, «садили картоплю», відгадували тематичні слова і продовжували прислів’я, носили воду тощо.

За результатами усіх випробувань, перемогла козацька «дружба», тож ректор вручив обом командам грамоти і солодкі подарунки. Найбільш активних учасників «Козацьких забав» також відзначили грамотами і сувенірними подарунками.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету         


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання