З 2 липня  офіційно стартувала реєстрація електронних кабінетів, через які абітурієнти подаватимуть заяви https://mon.gov.ua/ua/tag/vstupna-kampaniya-2018про вступ до закладів вищої освіти в Україні (система Вступ).

Системою подання заяв в електронній формі повною мірою зможуть скористатися вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений з використанням фотополімерних технологій, та сертифікати ЗНО 2016, 2017 або 2018 років і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

 

Для реєстрації вступнику необхідно зазначити адресу електронної пошти, пароль та підтвердження паролю, дані сертифікату ЗНО та дані атестата про повну загальну середню освіту. До слова, абітурієнти при створенні електронного кабінету мають вказувати поштові скриньки українського провайдера, російські прийматися НЕ будуть (наприклад, mail.ru, rambler.ru  тощо).

 Цього року вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Якщо в додатку до атестата зазначений середній бал, то необхідно обов’язково перевірити, чи за правильною методикою він розрахований.

Після реєстрації електронного кабінету вступника, заповнення особистих даних та завантаження сканкопій необхідних документів вступники отримають можливість подавати заяви до українських вишів. Відповідна опція стане доступною 12 липня.

Перед реєстрацією та роботою з електронним кабінетом вступникам варто ознайомитися з Інструкцією щодо подання заяв в електронній формі, яка містить корисні рекомендації роботи з системою. У разі виникнення проблем з реєстрацією необхідно звернутися на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за номером (044) 290-18-13.

Створити кабінет можна буде до 25 липня. Прийом заяв і документів розпочнеться 12 липня та завершиться 26 липня для тих, хто вступає на основі сертифікатів ЗНО. На основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів – до 20 липня. Творчі конкурси проходитимуть з 14 до 26 липня. Вступні іспити відбудуться з 21 до 26 липня. Співбесіди – з 21 до 23 липня. Рейтинговий список вступників буде оприлюднений 1 серпня. Виконання вимог до зарахування на місця державного або регіонального замовлення – до 6 серпня. Зарахування вступників за державним або регіональним замовленнями відбудеться 7 серпня. За кошти фізичних або юридичних осіб – до 30 вересня.

Вступники можуть подати не більше семи заяв на чотири спеціальності. Для вступу потрібно подати сертифікат із ЗНО із трьох предметів. Для кожної спеціальності перелік цих предметів чітко зафіксований до всіх ВНЗ.

Цього року у вступній кампанії діятимуть різноманітні коефіцієнти:

  • для вишів Києва коефіцієнт становить – 1;
  • для ВНЗ Донецької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей, а також для переміщених вишів – 1,04;
  • для інших областей – 1,02;
  • сільський коефіцієнт на аграрні спеціальності – 1,05, на інші – 1,02;
  • галузевий коефіцієнт – 1,02 (буде поширюватися на заяви з 2-ою пріоритетністю).

Вступник має право на сільський коефіцієнт, якщо був зареєстрований в селі не менше двох років до дня завершення подачі заяви про вступ та здобув повну середню загальну освіту у навчальному закладі, який знаходиться на території села у рік вступу.

Нагадаємо, що у Житомирському національному агроекологічному університеті наразі є 26 спеціальностей. Усю необхідну інформацію про умови та правила вступної кампанії, прийом документів, вимоги до абітурієнтів, вартість навчання, пріоритетність,   предмети ЗНО,  а також перелік факультетів і спеціальностей можна подивитися у спеціальному розділі «Вступнику» на сайті навчального закладу. Також на базі приймальної комісії в агроуніверситеті традиційно діятиме центр сприяння подачі електронних заяв, де можна отримати усі необхідні консультації й технічну підтримку.

Приймальна комісія Житомирського національного агроекологічного університету: 10008, м. Житомир, бульвар Старий, 7. Телефони: (0412) 22-75-19; +38 (063) 108-78-60; +38 (097) 753-49-43.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання