Запрошуємо студентів взяти участь у конкурсі «Майбутнє планети», присвяченому проблемі зміни клімату Землі та збереження водних, лісових та інших природних ресурсів. Поділіться своїми спостереженнями про зміну клімату і навколишнього середовища, а також образом майбутнього, яким ви хочете його бачити.

Умови конкурсу:

• до участі запрошуються учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів та студенти;
  • приймаються роботи на екологічну тематику, тему зміни клімату, захисту навколишнього середовища, впровадження технологій органічного виробництва продукції, безвідходної життєдіяльності (в тому числі використання відновлювальних джерел енергії), впровадження біоадекватних методик в освіті та вихованні (ноосферної освіти), виконані олівцями, фломастерами, фарбами, у техніках прикладного мистецтва, фотографії тощо;
  • роботи потрібно приносити у читальну залу періодичних видань ЖНАЕУ до 31 травня 2016 року.

Оголошення переможців відбудеться 1 червня 2016 року у Міжнародний день захисту дітей. Роботи будуть виставлені у читальній залі періодики Житомирського національного агроекологічного університету, кращі – надруковані в липневому номері газети «Наш дім».

Наукова бібліотека,

Плотнікова М. Ф., доцент кафедри інноваційного