5 грудня 2016 року на факультеті ветеринарної медицини ЖНАЕУ, за активної участі викладачів кафедри мікробіології, фармакології та епізоотології, відбувся професійний конкурс на тему «Лікарський засіб очима студентів». У заході брали участь магістри і бакалаври 3–4 курсів. Ініціаторами та організаторами заходу виступили викладачі предмету «Ветеринарна фармакологія»   кандидати ветеринарних наук – доцент Рибачук Ж. В. та ст. викладач Антонюк А. А. Конкурс оцінювало авторитетне журі в складі: доцентів Радзиховського М. Л.,  Бегаса В. Л. та асистента Кривда М. І. В конкурсі брали участь 3 команди «Кофеїн-шоу», «Антидотум», «Гормони».

Інтелектуальні завдання, експрес-відповіді на запитання, представлення дії ветеринарних препаратів у вигляді сценок викликали жвавий інтерес аудиторії. Особливо слід відмітити конкурс «Запитання супернику», у якому команди-учасники ставили глибокі, професійні запитання і вимагали від суперників змістовних, обґрунтованих відповідей. Слід відмітити, що вперше  на заході такого характеру студенти мали змогу не лише проявити знання з фахового предмету, але й доповнити це різними артистичними образами. Після оголошення результатів переможці отримали солодкі подарунки, а глядачі внесли пропозицію – проводити подібні заходи надалі як стимул для отримання додаткових знань, підвищення зацікавленості щодо професійних дисциплін.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання