Вже понад 10 років компанія VITAGRO Partner збирає широке коло друзів, серед яких аграрії, аграрні асоціації, науковці та партнери. Цьогоріч на науково-практичний семінар, що відбувався в Житомирській області та День поля - у Рівненській, були запрошені викладачі Поліського національного університету.

Під час пленарної частини заходів учасники дізналися про сортові технології, особливості регулювання живлення рослин, вплив стресових факторів на розвиток хвороб та шкідників,

застосування мікоризного інокулянта, гуматів, солей фульвових кислот, мікроелеменів, антистресантів у посівах основних польових культур. Партнери компанії розповіли про  використання безпілотних технологій у проведенні технологічних процесів вирощування рослин.

Практична частина заходів продовжувалася в польових умовах. Зокрема, жвава дискусія між учасниками відбувалась на демонстраційних посівах,  де присутніх ознайомили з особливостями й основними характеристиками нових вітчизняних та закордонних (Франція, Чехія, Канада) сортів зернових і технічних культур ТМ Semelita, результатами досліджень технологій захисту та живлення основних с.г. культур, роботою в полі безпілотного обприскувача.

Новими знаннями, ідеями та враженнями поповнився багаж учасників заходів.

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК