Протягом 10–12 квітня у Запорізькому національному університеті  проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Право».

Житомирський національний агроекологічний університет представляла команда у складі   Хамраєвої Карини, Зоріноі Аліни та Дяченка Романа.

Окрім знакових грамот та сертифікатів, отриманих командою, Роман Дяченко увійшов у 30-ку найкращих студентів-правників України.

Нагадаємо, що мета олімпіади  –  виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання і активізації їх науково-дослідної роботи, творчої праці, а також стимулювання педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс