За останні півтора – два роки суттєво зміцнилась спортивно-матеріальна база  Житомирського національного агроекологічного університету.

Зокрема, було капітально відремонтовано зал спортивних ігор №1, встановлені металопластикові вікна, повністю оновлено освітлення новими сучасними світильниками, оновлено опалення, заново пошпакльовано та пофарбовано стіни, оновлені панелі.

Також відремонтовано зал важкої атлетики та гирьового спорту. Проводяться роботи з обладнання нового тренажерного залу. Зараз монтується аудіосистема, для озвучення спортивних заходів, закуплено нове інформаційне табло.

Повністю відремонтовано та обладнано новою сантехнікою допоміжні приміщення, роздягальні, душові, туалети.

У 2018 році було спроектовано та збудовано відкритий комплекс силових тренажерів, де одночасно можуть займатися майже 100 студентів.

На базі спорткомплексу 25 березня відбулася зустріч ректора             ЖНАЕУ Олега Скидана та проректора з науково-педагогічної роботи, соціального і гуманітарного розвитку Івана Мартинчука. Обговорювались питання подальшого зміцнення спортивно-матеріальної бази, питання подальшого розвитку фізичної культури і спорту.

Під час зустрічі були вручені баскетбольні, волейбольні, футбольні та тенісні м’ячі збірним командам університету на загальну суму більше 30 тис. грн.

Спонсором футбольної команди   виступив голова асоціації молодих фермерів України Дмитро Мічурін, який вручив 10 футбольних м’ячів  футболістам  агроуніверситету.