Протягом 26–27 квітня   в Одеському державному аграрному університеті проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі знань «Ветеринарна медицина».

Команда студентів факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету зайняла  ІІ   місце. Колектив факультету вітає   учасників конкурсу, керівників наукових робіт і доцента Романишину Тетяну Олександрівну як керівника групи.

Нагадаємо, що під  час засідання Вченої ради у Житомирському національному агроекологічному університеті 23 квітня ректор  Олег Скидан привітав студентів, які відзначилися на  конкурсах та олімпіадах, вручив їм  дипломи, а їх науковим керівникам і наставникам  – подяки.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс