Традиційний правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції у Житомирській області серед студентських команд закладів вищої освіти Житомирщини, які здійснюють підготовку юристів, відбувся 27 листопада.

Чотири команди взяли участь у п’яти конкурсах, де слід було проявити ерудицію, оригінальність, кмітливість та вміння командної гри.

Так, у конкурсі «Юридичний рахунок» команди отримали завдання у вигляді математичних формул, де кожне невідоме – це цифрове визначення відповіді на юридичне питання. У конкурсі під назвою «Юридичний семафор» переможець був той, хто правильно відповів на ті чи інші правові питання, зазначені в обраних шляхом жеребкування картках.

Компетентне журі гідно оцінило рівень знань студентських команд з різних галузей права та визначило переможців турніру.

Цього року кубок у вигляді мудрої сови перейшов до команди Житомирського національного агроекологічного університету «Аргумент».

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс