Протягом 20–21 жовтня   команда факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету, до складу якої входили студенти – Буднік Тетяна, Цюпка Ганна, Горкун Анастасія, Федетчак Олена, Гриб Максим та Рудік Олександр,  взяли участь у хакатоні «Student AgriVet Challenge».

Зокрема, серед 78 учасників, які були поділені на 13 команд , представники ЖНАЕУ здобули ІІ   місце  та отримали   можливість відвідати та ознайомитись із роботою підприємств агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» у Вінницькій області.

На студентів ветеринарних і аграрних спеціальностей  у рамках 30-годинного заходу чекало вирішення реального кейсу від компанії і боротьба за цінні призи або стажування в агрохолдингу  Після участі у подібних заходах нове покоління українських молодих фахівців може ставити собі амбітні цілі, грунтуючись на реальному стані речей у виробничій галузі.

Також  учасники хакатону могли отримати  консультації провідних експертів МХП, попрацювати в одній команді з молодими спеціалістами провідного агрохолдингу Східної Європи та долучитися до нетворкінгу.