У залі – аншлаг, а на сцені – шість кращих команд міста і країни. Таким був осінній кубок КВН у Житомирі 7 листопада 2016 року.

На гру завітали команди, які вже встигли неодноразово “засвітитися” у різних гумористичних телешоу та у проекті “Ліга сміху” – “Коліжанки”, “Лукас”, “Отдыхаем вместе”.

Хмельницький, Львів, Кременчуг, Луганськ і, звичайно, Житомир – така географія гумору була представлена на сцені драмтеатру.

Свої жарти про поліцію, стосунки між закоханими і родичами, студентське і сільське життя, розваги у нічних клубах, а також співочі й танцювальні постановки представила команда “Житомирський стандарт” із Житомирського національного агроекологічного університету.

Глядачі та журі, серед яких ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан та проректор Іван Мартинчук, могли оцінити візитку команд-учасників і їх розминку із залом.

Осінній Кубок КВН, відповідно до майже одноголосного рішення журі і за підтримки залу, віддали хлопцям із Луганська, які у своїй програмі не оминули увагою ситуацію, що склалася на Сході та безпосередньо у їхньому рідному місті.

Закликали приїжджати до них у гості, але поки лише у Львів, Київ, Дніпропетровськ. У Луганську, зауважили КВНщики, можна робити все, але “тільки не жити, тільки не жити”.

З гаслом “Луганськ – це Україна” свої голоси цій команді віддали ректор та проректор Житомирського національного агроекологічного університету.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання