У рамках проведення заходу «Дні сталої енергії» студенти Поліського національного університету та інших навчальних закладів спільно з представниками міської ради працювали над ідеями сталого розвитку Житомира. Ідеатон тривав 26-27 жовтня за участю попередньо відібраних команд у форматі воркшопів та інтенсивів.

Учасники пропонували та обговорювали ідеї, наукове бачення того, як проблеми з озеленення та сталої міської мобільності  можна вирішити та реалізувати  на території громади. Найцікавіші пропозиції будуть внесені до Плану дій сталого енергетичного розвитку та клімату Житомирської міської територіальної громади до 2030 року та міських цільових програм.

У 2-й день роботи на ідеатоні команда Поліського національного університету “Landscapers” успішно репрезентувала напрацьовані рішення по проєкту “Green city Центр”, де висвітлили:

💡Проблематику обраної теми, комплексний підхід до створення зелених насаджень у місті Житомирі;

💡Ціль проєкту/рішення/ідеї/рекомендації;

💡Результати, які будуть досягненні після реалізації проєкту.

Пресслужба Поліського національного університету