Команда Поліського національного університету у складі студентів ОС "Магістр" спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність Недільської Софії, Кузмінської Наталії, Мельника Михайла та спеціальності агрономія Дем'янчука Івана, 27 листопада 2020 року взяла участь у другому турі  Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів "Бізнес-трамплін-2020", що відбувся у Київському національному торговельно-економічному університеті. У фіналі конкурсу було представлено 15 кращих проєктів, підготовлених командами з різних університетів України. Заключне змагання відбулося у формі публічного захисту в онлайн-режимі.

Наші студенти презентувала бізнес-проєкт створення арт-кафе "Waffle-cup". Проєкт, крім бізнесової складової, спрямований на вирішення надважливих соціальних та екологічних проблем, орієнтований на популяризацію екологічного способу мислення серед молоді та має інноваційне спрямування. Жюрі конкурсу з інтересом спостерігали за презентацією студентами своєї бізнес-ідеї, цікавилися інвестиційним забезпеченням проєкту, технологією виробництва, просуванням, ділилися своїми порадами щодо покращення бізнес-ідеї та напрямів її подальшого розвитку. Жюрі конкурсу відмітило і оригінальну форму презентації проєкту студентами Поліського університету. Завдяки креативності, наполегливості, інноваційності команда успішно захистила підготовлений бізнес-проект "Waffle-cup" і посіла почесне друге місце.

Вітаємо наших студентів з перемогою і бажаємо подальших успіхів в реалізації інноваційних ідей.

PIКК

гиф економика конкурс