Напередодні Міжнародного дня студента у Житомирському національному агроекологічному університеті влаштували  фестиваль команд КВН.

Зокрема, участь у заході взяли кілька команд:

•  «Ля какие» від факультету інженерії та енергетики;
  • «Не бий копитом» від факультету ветеринарної медицини;
  • «Round UP» від агрономічного факультету;
  • «Технополіс» від технологічного факультету;
  • «Автотрофи» від факультету екології та права.

Ведучий  фестивалю – гравець команди «30+», яка наразі виступає у телепроекті «Ліга сміху» Олексій Гайдучик.

У складі журі – ректор ЖНАЕУ Олег Скидан,  гуморист і сценарист Рамиль Янгулов, капітан команди  «30+» Вадим Новіцький, учасник команди «30+» Кухарчук Іван.

Традиційно студенти жартували про свої будні в навчальному закладі і поза ним, презентували гумористичні мініатюри та пісенні композиції.

Змагалися команди  у двох конкурсах – привітання та розминка. Особливий стиль, смішні жарти, неперевершена акторська гра та велика підтримка залу  панували на фестивалі.

За рішенням журі, І місце  здобула команда «Round UP». Переможців та учасників відзначили нагородами і подарунками.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету