Новий комп’ютерний клас 11 травня відкрили у Житомирському національному агроекологічному університеті.

Наразі тут встановили і підключили до мережі 9 комп’ютерів, але згодом підготують до роботи ще 6. Також підібрали усі необхідні меблі.

Участь в урочистому заході взяли ректор ЖНАЕУ Олег Скидан,  проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, викладачі та співробітники навчального закладу.

За словами завідувача кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем Юрія Бродського, всього в агроуніверситеті функціонує 16 подібних класів. Поступово проводять заміну техніки на більш сучасну, ремонтують аудиторії.

«Цей комп’ютерний клас розмістили в ауд. 95 (корпус факультету обліку та фінансів), але займатися тут зможуть студенти різних курсів і факультетів під час занять та в інший час, – зауважив Бродський. – Є локальна мережа, доступ до інтернету, всі необхідні програми для навчального процесу. Найближчим часом плануємо облаштувати ще один такий клас».

Ректор університету Олег Скидан подякував колегам за співпрацю і допомогу під час оснащення приміщення, а також висловив сподівання, що вже незабаром студенти ЖНАЕУ набиратимуться необхідного досвіду для виконання професійних завдань, користуючись технікою у новому комп’ютерному класі.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України