У стінах Житомирського національного агроекологічного університету відбулася виїзна художня виставка з фондів Кмитівського музею образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука.

Зокрема, представлено роботи О. Андрущенко, А. Бисторова, А. Бондарець, В. Дзюбенка, Ю. Камишного, Ю. Каргаполова, П. Осовського, М. Петрова та багатьох інших.

Поряд з цим працівники музею для всіх охочих провели лекцію «Мова образотворчого мистецтва та поняття про стилістичні ознаки в мистецтві».

Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука – це справжня перлина Житомирщини з експозиційною площею 2000 м2 та оригінальною архітектурою, яка дає можливість знайомитися з творами живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва та скульптури. Загальна колекція музею сягає понад 3000 експонатів.

Приємно, що поряд з навчальним процесом в університеті на постійній основі проходять заходи з формування та розвитку естетичного смаку молоді. Кожен, хто оглянув експозицію мав можливість ознайомитися з оригінальними творами представників різних національних шкіл мистецтва та отримати емоційний заряд.

 

відділ соціального та гуманітарного розвитку
(О. М. Вознюк)

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання