На сцені  драмтеатру в Житомирі 19 січня відбувся благодійний концерт  міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко». На заході були присутні ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан та проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук.

 

Користуючись нагодою, вони вручили керівникам ансамблю «Сонечко» – Михайлу Гузуну і Тетяні Гузун –  звання «Почесний професор Житомирського національного агроекологічного університету».

«З цим колективом у нас склалися гарні і дружні стосунки. «Сонечко» активно  долучається до наших благодійних заходів і марафонів на підтримку онкохворих дітей, бере участь у концертах  та інших соціальних проєктах. Серед студентів агроуніверситету – нинішні та колишні вихованці цієї хореографічної школи, – зауважив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Без перебільшення, академічний хореографічний ансамбль «Сонечко» – справжня танцювальна візитка міста і приклад багаторічної праці, виховання, таланту й колосальної роботи. Нам приємно, що серед почесних професорів навчального закладу будуть наші однодумці – ті, хто дійсно з честю та гордістю представляють наш регіон, є наставниками молоді, професіоналами своєї справи, благодійниками».

 Михайло Гузун разом з дружиною Тетяною  у 1973 році заснували ансамбль «Сонечко», а через 20 років і однойменну школу, здійснили постановки багатьох концертних програм  колективу, які нараховують більше 50 хореографічних номерів. Вихованці ансамблю «Сонечко» – переможці та учасники численних вітчизняних та закордонних конкурсів. Хореографічний ансамбль «Сонечко» – лауреат багатьох міжнародних фестивалів в Югославії, Угорщині, Болгарії, Польщі, Чехії, Іспанії, Австрії, Німеччині, Греції, Естонії,  Італії,  Франції,  Румунії,  Литві, Ізраїлю, Молдові. Творча діяльність ансамблю сприяє відродженню, розвитку та збереженню народної хореографії в нашій державі та популяризації українського танцювального мистецтва за межами України.

Нагадаємо, що почесне звання «Почесний професор Житомирського національного агроекологічного університету» присвоюється видатним зарубіжним і вітчизняним вченим за значні особисті творчі досягнення в галузі науки, освіти, міжнародного співробітництва та вагомий внесок у розбудову університету, підвищення його рейтингу і престижу.  

Довідково:

  •  Гузун Михайло – хореограф, народний артист України, почесний громадянин міста, керівник хореографічного ансамблю «Сонечко», викладач.
  • Гузун Тетяна –   балетмейстер, хореограф, народна артистка України, почесний громадянин Житомира, художній керівник народного хореографічного ансамблю «Сонечко».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання