На сцені  драмтеатру в Житомирі 19 січня відбувся благодійний концерт  міської школи хореографічного мистецтва «Сонечко». На заході були присутні ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан та проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук.

Користуючись нагодою, вони вручили керівникам ансамблю «Сонечко» – Михайлу Гузуну і Тетяні Гузун –  звання «Почесний професор Житомирського національного агроекологічного університету».

«З цим колективом у нас склалися гарні і дружні стосунки. «Сонечко» активно  долучається до наших благодійних заходів і марафонів на підтримку онкохворих дітей, бере участь у концертах  та інших соціальних проєктах. Серед студентів агроуніверситету – нинішні та колишні вихованці цієї хореографічної школи, – зауважив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. – Без перебільшення, академічний хореографічний ансамбль «Сонечко» – справжня танцювальна візитка міста і приклад багаторічної праці, виховання, таланту й колосальної роботи. Нам приємно, що серед почесних професорів навчального закладу будуть наші однодумці – ті, хто дійсно з честю та гордістю представляють наш регіон, є наставниками молоді, професіоналами своєї справи, благодійниками».

Михайло Гузун разом з дружиною Тетяною  у 1973 році заснували ансамбль «Сонечко», а через 20 років і однойменну школу, здійснили постановки багатьох концертних програм  колективу, які нараховують більше 50 хореографічних номерів. Вихованці ансамблю «Сонечко» – переможці та учасники численних вітчизняних та закордонних конкурсів. Хореографічний ансамбль «Сонечко» – лауреат багатьох міжнародних фестивалів в Югославії, Угорщині, Болгарії, Польщі, Чехії, Іспанії, Австрії, Німеччині, Греції, Естонії,  Італії,  Франції,  Румунії,  Литві, Ізраїлю, Молдові. Творча діяльність ансамблю сприяє відродженню, розвитку та збереженню народної хореографії в нашій державі та популяризації українського танцювального мистецтва за межами України.

Нагадаємо, що почесне звання «Почесний професор Житомирського національного агроекологічного університету» присвоюється видатним зарубіжним і вітчизняним вченим за значні особисті творчі досягнення в галузі науки, освіти, міжнародного співробітництва та вагомий внесок у розбудову університету, підвищення його рейтингу і престижу.

Довідково:

•  Гузун Михайло – хореограф, народний артист України, почесний громадянин міста, керівник хореографічного ансамблю «Сонечко», викладач.
  • Гузун Тетяна –   балетмейстер, хореограф, народна артистка України, почесний громадянин Житомира, художній керівник народного хореографічного ансамблю «Сонечко».

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету