Саме з такого вислову розпочав свою розповідь автор пересувної виставки, археолог Олександр Олександрович Тарабукін. Працівники наукової бібліотеки спільно з виховним відділом університету організували зустріч студентів з автором виставки, яка розташована в інформаційному центрі Європейського Союзу.

Слухачі отримали багато нової інформації та мали змогу запитати автора виставки про події того часу, історію нашого міста. Цікавим було і те, що подібна виставка експонується вперше і саме в стінах нашого навчального закладу. На стендах представлені ілюстровані археологічні знахідки від кам’яного віку до періоду Київської Русі. Виявляється, Житомир – одне з найдавніших міст України. Його назву та час заснування пов’язують з іменем радника київських князів Аскольда і Діра – Житомиром, який у 884 році на кам’янистому березі р. Тетерів збудував свій замок. Однак чисельні речові знахідки на території міста свідчать про його більш давню історію.

Запрошуємо всіх охочих переглянути виставку, яка знаходиться в інформаційному центрі ЄС, на другому поверсі 4 корпусу. Щодо замовлення екскурсій для груп студентів звертайтеся до працівників бібліотеки та виховного відділу.

Наукова бібліотека ЖНАЕУ


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання