Саме з такого вислову розпочав свою розповідь автор пересувної виставки, археолог Олександр Олександрович Тарабукін. Працівники наукової бібліотеки спільно з виховним відділом університету організували зустріч студентів з автором виставки, яка розташована в інформаційному центрі Європейського Союзу.

Слухачі отримали багато нової інформації та мали змогу запитати автора виставки про події того часу, історію нашого міста. Цікавим було і те, що подібна виставка експонується вперше і саме в стінах нашого навчального закладу. На стендах представлені ілюстровані археологічні знахідки від кам’яного віку до періоду Київської Русі. Виявляється, Житомир – одне з найдавніших міст України. Його назву та час заснування пов’язують з іменем радника київських князів Аскольда і Діра – Житомиром, який у 884 році на кам’янистому березі р. Тетерів збудував свій замок. Однак чисельні речові знахідки на території міста свідчать про його більш давню історію.

Запрошуємо всіх охочих переглянути виставку, яка знаходиться в інформаційному центрі ЄС, на другому поверсі 4 корпусу. Щодо замовлення екскурсій для груп студентів звертайтеся до працівників бібліотеки та виховного відділу.

Наукова бібліотека ЖНАЕУ

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання