10 квітня кафедрою суспільних наук за підтримки ректорату ЖНАЕУ і факультету обліку та фінансів було проведено Х студентську міжвузівську науково-практичну конференцію «Формування особистості студента: держава, суспільство, професія».

До участі у конференції долучилися студенти різних факультетів ЖНАЕУ та студенти і магістранти ЖДУ імені Івана Франка. Міждисциплінарний шлях сучасної науки та зростаюча актуальність гуманітарної проблематики в українському суспільстві диктували вибір тем. Студентські дослідження  охопили важливі і цікаві проблеми в розвитку громадянського суспільства, держави в цілому та трансформаційних зусиль науково-освітянської спільноти на шляху до осмислення сучасного стану європейської та світової цивілізації. У виступах переплелися аспекти філософії, історії, політології, соціології та психології.

Особливо яскраво прозвучали доповіді: «Волонтери Полісся» у волонтерському русі України» Ісаєва Володимира (факультет економіки та менеджменту), «Зовнівшня політика Богдана Хмельницького в 1654 році», Школьника Ярослава (ЖДУ ім. Івана Франка), «Сучасні субкультури: сутність та їх вплив на молодь»

Павленко Анни (агрономічний факультет ), «Вплив інтернет-спільнот на молодіжне середовище» Дубишевської Тетяни (факультет інженерії та енергетики), «Переселення волинських селян до Сибіру в кінці ХІХ – на початку ХХ століття» Корейка Владислава (технологічний факультет) та інші.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання