У другу неділю серпня в Україні працівники ветеринарної медицини відзначають своє професійне свято.

Вітали ветеринарів Житомирщини напередодні свята  т.в.о. голови облдержадміністрації Ярослав Лагут, голова обласної ради Володимир Ширма. До привітань колег також долучився декан факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету Анатолій Ревунець.

«Держспоживслужба на Житомирщині у нас працює дуже добре. Якщо стаються якісь події, завжди все під контролем. Це дає впевненість, що кожен працює на результат. Бажаю плідної превентивної роботи і менше надзвичайних ситуацій. Бажаю отримувати задоволення від життя, особистого щастя і міцного здоров’я», – зазначив Ярослав Лагута.

Ярослав Лагута разом з Володимиром Ширмою вручили відзнаки працівникам ветеринарної медицини.

«Сьогодні працівник ветеринарної медицини – це просто лікар-ветеринар, це дуже об’ємна і складна робота, яка пов’язана з життям і здоров’ям і тварин, і людей, безпекою навколишнього середовища та харчової продукції. В області у Держспоживслужбі наразі працює більше 600 фахівців. У 2016 році пройшла реорганізація. На сьогодні у нас 24 управління, 24 ветеринарні лікарні та 6 лабораторій», – розповів начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Шпита.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету