Портрети, натюрморти та пейзажі – саме такі картини у Житомирському національному агроекологічному університеті в жовтні представив Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука.

 

Більше 30 робіт із фондів музею презентували для ознайомлення студентів, викладачів та співробітників ЖНАЕУ в читальному залі.

Це твори українських художників та представників інших національностей. Кожен із них зобразив на картинах щось рідне та близьке, або ж побачене під час подорожей та поїздок.

 Заступник директора музею з наукової роботи Борис Турта наголошує, що  з Житомирським національним агроекологічним університетом вже давно налагоджена культурна, мистецька та просвітницька співпраця, в рамках якої раз чи двічі на рік музейники представляють свої експонати у цьому ВНЗ.

Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й. Д. Буханчука – це справжня перлина Житомирщини з експозиційною площею 2000 м2 та оригінальною архітектурою, яка дає можливість знайомитися з творами живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва та скульптури. Загальна колекція музею сягає понад 3000 експонатів.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання