У Житомирському національному агроекологічному університеті 10 жовтня проходила звітно-виборча конференція студентської ради, у рамках якої  розглянули чотири питання.

 

Присутні на заході студенти прослухали виступи двох кандидатів на посаду голови студентської ради.

Свої передвиборчі програми представили Дмитрій Виговський (ІІІ курс, факультет економіки та менеджменту) та Іван Дем’янчук (ІІІ курс, агрономічний факультет). Вони розповіли про свої досягнення, а також окреслили пріорітетні напрямки роботи у разі обрання на посаду голови студради ЖНАЕУ.

За результатами таємного голосування, голоси розподілилися наступним чином: 10 осіб не підтримали жодного кандидата, 55 – «за» Виговського, 113 –  «за» Дем’янчука.

Таким чином, Іван Дем’янчук, який до цього був головою студентської ради свого факультету і заступником голови профкому студентів, став головою студентської ради Житомирського національного агроекологічного університету.

 Крім цього, під час заходу ректор ЖНАЕУ Олег Скидан оприлюднив інформацію щодо можливого перейменування навчального закладу в «Поліський національний університет». Така ініціатива обговорювалася протягом кількох останніх років і нині готується звернення до Міністерства освіти і науки України, Адміністрації Президента та Кабінету Міністрів України з проханням затвердити її на офіційному рівні.

За словами Скидана, наразі  в університеті на  8 факультетах (технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини) готують фахівців за 27 спеціальностями, більшість з яких відкрили протягом трьох років – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградарство», «Науки про землю»,  «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».   Фактично, враховуючи темпи та рівень розвитку ЖНАЕУ,  він з агроекологічного стає класичним багатопрофільним закладом вищої освіти, який за кількістю студентів денної та заочної форм є найбільшим в регіоні – тут навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей.

«Житомирський національний агроекологічний університет  є базовим для підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся  (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). До його структури, окрім 8 факультетів, 42 кафедр і 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах, 10 навчальних корпусів і 8 гуртожитків, входять також Ботанічний сад, дослідне поле, навчальна ферма, лабораторія кінології, навчальна пасіка, навчально-науково-виробниа клініка ветеринарної медицини, Центр органічного виробництва «Полісся Органік», хіміко-аналітична лабораторія, Центр еколого-енергетичних технологій, лабораторія екології лісу, музей грунтів і мінералів, лабораторія геодезії та землеустрою, наукова бібліотека, лабораторія відновлювальної енергетики, – розповів ректор ЖНАЕУ Олег Скидан. –  Ми намагаємося покращувати матеріально-технічну базу. Зокрема, цьогоріч відкрили сучасний комп’ютерний центр, оновили кілька лабораторій, у планах придбання нового обладнання й техніки. Університет покращує свої показники у вітчизняних та міжнародних рейтингах,  співпрацює із закордонними закладами освіти, завдяки чому викладачі мають можливість проходити стажування на їх базі і впроваджувати спільні проекти, студенти проходять практику на іноземних підприємствах. Велика частина наукових досліджень наших викладачів охоплює саме сфери діяльності Полісся тощо».

Також ректор розповів про переваги, які отримає навчальний заклад, що нині претендує на більш високий статус,  у випадку перейменування.

Так само була сприйнята пропозиція і під час нещодавнього засідання Вченої ради та конференції трудового колективу, тож у найближчий час відбудеться підготовка усіх необхідних документів із обгрунтуванням.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання