29 листопада 2017 року у народознавчому комплексі ЖНАЕУ відбувся історичний екскурс на тему «Старожитності українського села» для студентів першого курсу агрономічного факультету та факультету інженерії та енергетики.

Захід став підсумком дослідницької роботи з історії українського села ХІХ – початку ХХ століття, яку студенти здійснили під керівництвом доктора історичних наук, професора кафедри суспільних наук Н.Й. Романюк. Виступи учасників екскурсу були присвячені сільському побуту, традиціям селянської родини, знаряддям землеробської праці. Надзвичайно цікавими були дослідження з історії українського рушника та вишитого одягу, в яких було розкрито техніку та символіку української вишивки, її особливості на Поліссі.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни