У Житомирському національному агроекологічному університеті 26 травня 2016 року  відбулася ІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Інтелектуальна економіка: Глобальні тенденції та національні перспективи», організована кафедрою економічної теорії та інтелектуальної власності ЖНАЕУ та за участю Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Метою заходу було акцентувати увагу наукової спільноти до комплексного вирішення проблем інституціоналізації інтелектуальної власності в Україні, розвитку інтелектуального ринку, захисту інтелектуальних продуктів, до механізму запобігання корупції та порушення прав інтелектуальної власності, інноваційного розвитку країни та сільського господарства.

У конференції взяли участь 86 учасників, серед яких іноземні науковці та фахівці.

Відзначимо, що Міжнародна науково-практична конференція відбулася на високому організаційному та науковому рівнях із застосуванням сучасних інформаційних технологій, було забезпечено skype-зв'язок та онлайн трансляцію із Київського національного університету імені Тараса Шевченка та США.

Тема наукової дискусії послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики.

У зв’язку з актуальністю піднятих питань, за результатами конференції, опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання