Вперше  на Житомирщині  відбувся масштабний захід для тінейджерів – інтелектуальна конференція «OPEN-2018».

 

Її учасниками стали 100 підлітків, які протягом кількох годин слухали виступи успішних однолітків – від переможців міжнародних наукових конкурсів до юних міс краси.

Проходив лекторій  30 дистопада у Житомирському національному агроекологічному університеті у форматі гри, під час якої відбулося знайомство з учасниками, представлення гостей та практичні вправи.

Організатор заходу – громадська організація «Я – мама!» в рамках гранту від Житомирської ОДА у 2018 році.


«Вважаємо, що найкращий приклад для наших дітей – це їх однолітки, які, попри свій вік, вже мають досягнення в науці, мистецтві тощо. Їх досвід має стати натхненням для інших, що, в свою чергу, допомагатиме піднімати рівень успішності дітей Житомирщини», – зазначила авторка проекту Ірина Білоус.

Поспілкувалася із тінейджерами директор Центру кар'єрного розвитку та корпоративних зв'язків ЖНАЕУ Наталія Степаненко.

Зокрема, вона розповіла, що наразі  в університеті, який є найбільшим в регіоні за кількістю студентів, освіту можна здобути за 27 спеціальностями на 8 факультетах – технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини.  

ЖНАЕУ нарощує свій потенціал і демонструє гарні показники, суттєво покращує позиції у рейтингах, має партнерів в Україні та за кордоном,   приймає іноземні делегації,   на базі університету проводять заходи регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Заклад вищої освіти бере участь у міжнародних проектах, здобуває гранти, викладачі й науковці обмінюються досвідом із  колегами з різних країн світу, а студенти  проходять практику і стажування за кордоном та в ОТГ, впроваджується низка ефективних заходів для налагодження співпраці між ЖНАЕУ та виробничим сектором для подальшого працевлаштування випускників, оновлюється матеріально-технічна база тощо. Останнім часом у Житомирському національному агроекологічному університеті ліцензували кілька нових спеціальностей – «Комп’ютерні науки», «Міжнародні економічні відносини», «Технологія захисту навколишнього середовища», «Водні біоресурси та аквакультура», «Туризм», «Садівництво та виноградство», «Науки про землю»,  «Інформаційні системи та технології», «Галузеве машинобудування», «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Таким чином, Житомирський національний агроекологічний університет всіляко забезпечує можливості для професійного розвитку молоді, а також підтримує екологічні, соціальні та волонтерські проекти, спортивні й творчі починання.

 Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання