ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАПРОШУЄ

до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

зі спеціалізації «ЕКОНОМІКА БІЗНЕСУ»!

Шановні колеги, шановні студенти!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.20 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Поліський національний університет призначено базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу» (далі – Конкурс). Студентські наукові роботи, що подаються на Конкурс, повинні відповідати вимогам «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р.  №605, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. №620/30488. При порушенні цих вимог наукові роботи за рішенням галузевої конкурсної комісії знімаються з розгляду.

Просимо до 15 лютого 2021 р. (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем) надіслати студентські наукові роботи переможців І туру Конкурсу, що проводився у Вашому ЗВО (кількістю не більше 3-х), за адресою: Старий бульвар, 7, м. Житомир, 10008, Поліський національний університет, галузевій конкурсній комісії зі спеціалізації «Економіка бізнесу». Роботи на Конкурс надсилаються в паперовому вигляді на адресу Поліського університету та в електронному форматі (.doc або .docx) на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Фіналісти Конкурсу за рішенням галузевої конкурсної комісії будуть запрошені для участі в підсумковій науково-практичній конференції, де матимуть змогу представити та захисти конкурсну роботу.

Відповідно п.10 «Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей» інформацію про дату проведення підсумкової науково-практичної конференції, списки запрошених для участі у конференції та їх наукові роботи, рецензії на всі наукові роботи, подані на Конкурс, а також рейтинговий список буде висвітлено на веб-сайті Поліського національного університету: znau.edu.ua у розділі наука (Конкурс «Економіка бізнесу»).

У разі виникнення додаткових запитань просимо звертатися до:

Валінкевич Наталія Василівна – доктор економічних наук, професор, т. (067) 812-32-34;

Овдіюк Олена Миколаївна – кандидат економічних наук, доцент – секретар галузевої конкурсної комісії, т. (096) 468-36-15.

З повагою, Оргкомітет конкурсу