Шановні науковці, список наукових та навчально-методичних праць, винаходів за останні 3 роки (2017–2020 рр.) претендента на заміщення вакантної науково-педагогічної посади просимо надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В списку мають бути відмічені праці, які є в репозитарії. Всі інші праці надсилайте в електронному вигляді.

Якщо повного тексту видання немає в електронній формі, тоді це може бути скан чи фото титульної сторінки і звороту титульної сторінки, а також сторінок на яких розміщена Ваша стаття чи розділ. Всі надіслані праці мають відповідати оригіналам. Консультацію можна отримати за номером 0978769070 Одарич Ольга Валеріївна.

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Структурні підрозділи Поліського університету