Крок до співпраці Україна - ЄС у дослідницько-інноваційній сфері

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР

 "Підвищення рівня участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій "Горизонт 2020" 

2 жовтня 2015 р.

Житомир, Україна

 

Національні контактні пункти Програми ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020” при НАН України та Житомирський національний агроекологічний університет МОН України спільно проводять у м. Житомирі Інформаційний семінар на тему: “Підвищення рівня участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій “Горизонт 2020”.

Цей інформаційний захід організовується з метою поширення інформації щодо можливостей участі у Програмі  ЄС “Горизонт 2020” та розвитку вітчизняного дослідницького потенціалу в контексті інтеграції України до загальноєвропейського дослідницького простору. Семінар розрахований на участь у ньому передусім представників освітніх, науково-дослідних інституцій, представників громадських та інших недержавних організацій, МСП, державних органів влади та індивідуальних дослідників, які зацікавлені в ознайомленні з можливостями участі колективів України у програмі ЄС “Горизонт 2020”, зокрема, з умовами підготовки та подачі проектних пропозицій в рамках  конкурсів у 2016-2017 рр. за міждисциплінарними напрямами, соціально-економічною та гуманітарною тематикою тощо.

Інформаційний семінар проводять керівники Національних контактних пунктів, експерти, добре обізнані з правилами і процедурами програми ЄС “Горизонт 2020”, а також з практикою підготовки успішних проектів. Також передбачається надання відповідних консультацій з питань підготовки та подання заявок (див. програму заходу).

Інформаційний семінар відбудеться в Житомирі 2 жовтня 2015 року за адресою:

м. Житомир, бульвар Старий, 7. Ауд. 55.

Програма

 

11.45-12.00

Реєстрація учасників 

ВІТАЛЬНЕ СЛОВО

12.00-12.05

Олег Васильович СКИДАН, д.е.н., в.о. ректора Житомирського національного агроекологічного університету

 

12.05-12.50

Нормативно-правові засади участі українських вчених в програмі ЄС“ГОРИЗОНТ 2020”.

Дослідницькі інфраструктури: огляд найближчих конкурсів

Марина Ярославна Гороховатська,

к.хім.н., вчений секретар Науково-організаційного відділу Президії НАН України, керівник НКП “Дослідницькі інфраструктури”

12.50-13.20

Огляд міждисциплінарних конкурсів на 2016-2017 рр. за суспільним викликом: Європа у мінливому світі — інклюзивні, інноваційні та рефлективні суспільства

ОЛЬГА ВІКТОРІВНА КОТ,  

к.е.н., с.н.с. Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України, керівник НКП “Європа у мінливому світі — інклюзивні, інноваційні та рефлективні суспільства”

13.20-13.50

Підвищення мобільності дослідників: Дії Марі Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри

КАРІНА СУРЕНІВНА ШАХБАЗЯН,

к.ю.н., вчений секретар Центру інтелектуальної власності та передачі технологій НАН України, керівник НКП “Дії Марі Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри”

13.50-14.30

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

КОНСУЛЬТАТИВНА ДОПОМОГА

 

Корисні посилання