Інформаційний день Програми "Горизонт-2020" в м. Житомирі

на базі  Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет та мережа національних контактних пунктів Програми "Горизонт-2020" запрошує науковців, викладачів навчальних закладів, студентів та інших зацікавлених осіб на презентацію актуальних конкурсів та грантів в рамках Інформаційного дня Програми в м.Житомирі 28 лютого 2019 року.

У програмі заходу:

Україна в програмі "Горизонт – 2020". НКП "Розповсюдження досконалості та поширення участі в програмі "Горизонт 2020"

Індивідуальні гранти Європейської Ради досліджень. НКП "Європейська Рада Досліджень"

Актуальні конкурси за тематичним напрямом "Європа у світі, що змінюється: інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства". НКП "Безпечні суспільства, захист свобод і безпека громадян Європи"

Індивідуальні програми мобільності для науковців та співпраця в межах наукових консорціумів. НКП "Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар’єри"

Конкурси за напрямом "Здоров`я": можливості, ініціативи та шляхи включення в консорціум. НКП "Здоров'я", "Харчова Безпека"

Дата та місце проведення: 28 лютого 2019 року, 13.30, актова зала університету.

Участь безкоштовна.

Зареєстровані гості отримають доступ до презентаційних матеріалів. Для реєстрації необхідно перейти за посиланням: https://goo.gl/forms/AOe0ikHqWqbO8z3B3

Дедлайн для реєстрації 27 лютого 2019 року 12.00

web прийом до аспірантури