«Осінні роботи на пасіці, особливості чистопородного розведення бджіл української степової породи».

Голова правління клубу, професор Галатюк О. Є. поінформував щодо порід бджіл, які доцільно розводити на Житомирщині та осінні роботи, які потрібно провести на пасіці до зимівлі. Перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирський області Волківський І. А. розповів про основні аспекти забезпечення безпечності харчового ланцюга при виробництві меду, також відповів на актуальні питання щодо стану сучасного бджільництва. Кривченко О. М. як матковод (матковивідне господарство КОМ Вее, м. Кагарлик) поділився досвідом щодо ЧИСТОПОРОДНОГО РОЗВЕДЕННЯ БДЖІЛ УКРАЇНСЬКОЇ СТЕПОВОЇ ПОРОДИ, а Стригін Олександр Олександрович - віце-президент «Всеукраїнської асоціації апітерапевтів України», голова селянсько-фермерського господарства «Слобожанський пасічник» (м. Харків) розповів про діяльність «Всеукраїнської асоціації апітерапевтів України».

Пасічники-професіонали - Савчук Ю. М., Мельник В. П., Соболевський І. К., Кевлюк Г. І. та Колч В. Б. проінформували учасників конференції про підсумки сезону 2021 року та перспективи на 2022 рік. Загалом у конференції взяли участь 45 учасників, вона пройшла інформативно та професійно! Дякуємо усім!!!

PIКК

web прийом до аспірантури