29 листопада 2016 року відбулася ІХ міжфакультетська науково-пізнавальна конференція викладачів і студентів кафедри хімії факультету екології і права ЖНАЕУ, вчителів хімії та учнів Житомирського екологічного ліцею № 24 на тему «Хімічні аспекти екології».

На обговорення було представлено доповіді студентів і учнів за  темами:

1. «Хімічні аспекти утилізації твердих побутових відходів» (студент V курсу факультету екології і права спеціальності «Екологія» Шеремет Д. О., науковий керівник – завідувач кафедри хімії, д.пед.н., професор Заблоцька О. С.).
  2. «Стан атмосферного повітря Житомирської області» (студент ІІ курсу технологічного факультету Іванюк О. О., науковий керівник – асистент кафедри хімії ЖНАЕУ Опанащук Н. М.).
  3. «Оцінка забруднення атмосферного повітря карбон (ІІ) оксидом розрахунковим методом» (учениця 10-В класу Житомирського екологічного ліцею № 24 Котенко О., науковий керівник – вчитель хімії Житомирського екологічного ліцею № 24 Бабич О. Г.).
  4. «Виробництво біодизельного пального – стратегічний напрямок розвитку паливної галузі України» (студент І курсу факультету інженерії та енергетики ЖНАЕУ Сайкевич А. О., науковий керівник – старший викладач кафедри хімії ЖНАЕУ, к. х. н. Горбунова Н. О.).
  5. «Дослідження вмісту харчових домішок у м'ясній промисловості» (студентка ІІ курсу технологічного факультету Каранюк Н.А., науковий керівник – доцент кафедри хімії ЖНАЕУ, к. х. н. Кураченко Н. М.).
  6. «Геохімія та значення натрій хлориду» (студенти ІІ курсу технологічного факультету Пасічко А. В. і Мальцева О. М., науковий керівник – доцент кафедри хімії ЖНАЕУ, к. х. н. Дорохов В. І.).
  7. «Моніторинг якості питної води через визначення показників рН середовища та електропровідності засобами Multilab Nova Link» (учениця 11-В класу Житомирського екологічного ліцею № 24 КарабінськаА. О., науковий керівник – вчитель вищої категорії, вчитель-методист Житомирського екологічного ліцею № 24 Іваненко О. А.).
  8. «Хімічні показники рибогосподарських нормативів якості води» (студентка І курсу факультету екології і права, спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» Городнюк Т. В., науковий керівник – завідувач кафедри хімії, д. пед. н., професор Заблоцька О. С.).
  9. «Деревина – важливий природний композиційний матеріал» (студенти І курсу факультету лісового господарства ЖНАЕУ Стащук Я. О. і Кравчук Н. О., науковий керівник – старший викладач кафедри хімії ЖНАЕУ, к. х. н. Горбунова Н. О.).
  10. «Проблема тютюнопаління» (студентка ІІ курсу технологічного факультету Котвицька Х. Г., науковий керівник – доцент кафедри хімії ЖНАЕУ, к. х. н. Кураченко Н. М.).
  11. «Цукор, добування, властивості та значення» (студенти ІІ курсу технологічного факультету Шапран І. В. і Лип'янець А. В., науковий керівник – доцент кафедри хімії ЖНАЕУ, к. х. н. Дорохов В. І.).
  12. «Вода – це життя» (студентка І курсу факультету екології і права, спеціальності «Екологія» Зав’язун Н. Т., науковий керівник –– старший викладач кафедри хімії ЖНАЕУ, к .х. н. Горбунова Н. О.).
  13. «Утилізація відходів – важлива екологічна проблема сучасності» (студентка ІІ курсу технологічного факультету Гудзенко І. С., науковий керівник – доцент кафедри хімії ЖНАЕУ, к. х. н. Кураченко Н. М.).
  14. «Батарейки, як джерело забруднення довкілля важкими металами» (студентка ІІ курсу факультету екології і права Загляда А. Л., науковий керівник – асистент кафедри хімії ЖНАЕУ Опанащук Н. М.).
  15. «Хімічний склад ґрунтів» (студентка ІІІ курсу агрономічного факультету, спеціальності «Агрономія» Подік І. В., науковий керівник – завідувач кафедри хімії, д. пед. н., професор Заблоцька О. С.).

За результатами конференції директору Житомирського екологічного ліцею № 24 Дудік Г. П., заступнику директора з навчально-виховної роботи Житомирського екологічного ліцею № 24 Агафоновій О. О., вчителю хімії вищої категорії, вчителю-методисту ЖЕЛ № 24 Іваненко О. А. та вчителю хімії вищої категорії ЖЕЛ № 24 Бабич О. Г. були вручені подяки ректорату ЖНАЕУ.

Учасники конференції нагороджені сертифікатами і збірниками статей.

Для учнів та вчителів хімії ЖЕЛ № 24 була проведена екскурсія лабораторіями кафедри хімії.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни