Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.20 р.  № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Поліський національний університет призначено базовим закладом вищої освіти з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка бізнесу».

До 15 лютого 2021 року на конкурс було подано 180 студентських наукових робіт від 238 авторів із 72 закладів вищої освіти.
21 квітня 2021 року за підсумками Конкурсу відбудеться науково-практична конференція в онлайн-режимі.

Запрошення на конференцію учасники отримують особисто по електронній пошті.

Інформаційний лист

Склад галузевої конкурсної комісії для проведення II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Результати 2 туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

web прийом до аспірантури