У березні в Житомирському національному агроекологічному університеті  в рамках  II туру чемпіонату КВН Житомирщини грали команди, які представляли різні навчальні заклади.

Тоді здобула перемогу і право виступати на «Гуморині»  команда  агроуніверситету "Житомирський стандарт".

Незмінно добре показали себе ці КВНщики і під час ІІ туру чемпіонату КВН "Кубок ректора ЖНАЕУ", який пройшов 19 квітня за участю 5-и збірних команд факультетів агроекологічного університету.

Студенти жартували про навчання, сесію, місцеві заклади відпочинку, життя в гуртожитку тощо.

Їхні жарти, мініатюри та кмітливість  оцінювали проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук, голова профкому Олександр Лопатюк і відомі місцеві КВНщики.

Результати гри оголосив проректор ЖНАЕУ Іван Мартинчук, а також подякував командам за веселу атмосферу та нагородив переможців.

Як уже відзначалося, кращою стала команда факультету екології і права "Житомирський стандарт", якій і дістався перехідний кубок.

У технологічного факультету  –  команди "Технополіс"–  2 місце за результатами гри.

«Бронза» чемпіонату – в команди факультету інженерії та енергетики, команда «Повний привід». Четверте місце між собою розділили  "ГАЗ-16", –  агрономічний факультет, а також "Вільна каса" – факультет обліку та фінансів.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни