13–14 квітня в Уманському національному університеті садівництва відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «ЛІСОВЕ І САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» .

Участь в олімпіаді взяли 27 учасників із 9 вищих навчальних закладів: Уманський національний університет садівництва, Національний університет біоресурсів та природокористування, Сумський національний аграрний університет, Львівський національний лісотехнічний університет, Харківська державна зооветеринарна академія, Дніпропетровський національний аграрно-економічний університет, Білоцерківський національний аграрний університет, Харківський національний аграрний університет і Житомирський національний агроекологічний університет.

Команду факультету лісового господарства ЖНАЕУ представляли 3 учасники: студент V курсу Каприця Олександр, студентка ІV курсу Каприця Марина та студент ІІІ курсу Левчук Назар.

У перший день олімпіади відбулися змагання з лісової таксації та визначення зразків із дендрології. На змаганнях з лісової таксації кожен студент проводив окомірне визначення основних таксаційних показників 3-х лісових насаджень.

Другий день олімпіади – теоретичний тур. Кожному учаснику змагань надавався перелік тестових питань з таких дисциплін як дендрологія, лісознавство і лісівництво, озеленення населених місць, декоративні розсадники та насінництво.

В індивідуальному заліку, котрий є основним, студент V курсу освітнього рівня «Магістр» Каприця Олександр показав 2-й  результат і був нагороджений дипломом ІІ-го ступеню.

Також в індивідуальному заліку по таксації Каприця Олександр показав 2 результат.

За визначенням гербарних зразків із дендрології наші студенти Каприця  Олександр і Каприця Марина увійшли в п’ятірку кращих.

У результаті змагань у загальнокомандному заліку список команд-призерів наступний:

I місце – Уманський національний університет садівництва.

II місце – Житомирський національний агроекологічний університет.

III місце розділили Харківський національний аграрний університет та Дніпропетровський національний аграрно-економічний університет.

Студенти Житомирського національного агроекологічного університету гідно представили свій навчальний заклад, показавши другий результат після господарів олімпіади. Нагадаємо, що вже 4-й рік поспіль студенти факультету лісового господарства ЖНАЕУ підтверджують свій високий рівень, займаючи найвищі місця. Також вже третій рік підряд студенти на виїзних змаганнях здобувають І-ІІ місця, що найкращим показником з-поміж усіх навчальних закладів України, що здійснюють підготовку студентів за напрямком підготовки «Лісове і садово-паркове господарство».

Матеріал підготував заст. декана факультету лісового господарства із наукової роботи Ю. В. Сірук

PIКК

гиф економика конкурс