З 18 по 20 квітня 2019 р.  на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», м. Одеса відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія», в якому брали участь студенти закладів вищої освіти, переможці І етапу олімпіади, для яких «Психологія» не є спеціальністю.

Житомирський національний агроекологічний університет на олімпіаді представляла студентка 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Іванова Анастасія Олександрівна.

Олімпіада проводилась у три тури.

I тур (заочний) – передбачав підготовку презентації за темою «Збереження психологічного здоров’я в професійної діяльності (на прикладі майбутньої професії учасника олімпіади)».

ІІ тур – полягав у виконанні тестових завдань з дисципліни «Психологія».

ІІІ тур – передбачав розв’язання психологічних завдань та психологічний аналіз змісту відеоряду.

За результатами олімпіади Іванова Анастасія ввійшла в десятку кращих студентів – знавців психології та була відзначена грамотою в номінації "За психологічну ерудицію".

Вітаємо Іванову Анастасію з блискучим результатом! Бажаємо творчої наснаги та подальших звершень!

Житомирський національний агроекологічний університет