На базі Житомирської обласної дитячої бібліотеки відбувся II Бібліотечний форум Житомирщини – 2019 під гаслом «Бібліотека: час змін – час дій». Запрошені спікери й гості взяли участь у форумі та побували у царині дитячого розвитку й творчості. З вітальним словом виступила головний спеціаліст управління культури та туризму Житомирської ОДА Іщук Олена.

Виставка видавничої продукції для дітей від житомирських видавців «Бук-Друк» та «Полісся» не залишила байдужим жодного із гостей. Було презентовано безліч яскравої та якісної літератури для дітей.

Форум був поділений на тематичні бібліомайстерні: «Українське слово», «Дитяча книга», «Соціальний театр книги», «7Д бібліотека». Спікер однієї із тем «Бібліотека ЖНАЕУ: формат книжкового маркету», директор бібліотеки ЖНАЕУ Ігнатюк Марина Вікторівна розповіла про переваги автоматизованої бібліотеки, академічну доброчесність та бібліотеку майбутнього.

Після завершення заходу організатори форуму вручили нагороди переможцям обласного професійного конкурсу бібліотекарів «Бібліотекар: майстерність без меж» та переможцям обласного туру Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули». Форум пройшов у теплій та дружній атмосфері, усі учасники отримали безліч нової інформації та мотивації для нових звершень.

ПОЛІСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Структурні підрозділи Поліського університету