На факультеті екології і права  Житомирського національного агроекологічного університету 5 листопада   відбулася студентська науково-практична конференція в рамках проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

 

На  заході були представлені студентські доповіді по спеціальностях «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» і «Технології захисту навколишнього середовища».

Учасники конференції  презентували доповіді на актуальні екологічні проблеми сучасності: поводження з відходами, забруднення атмосферного повітря, водних і земельних ресурсів, проблеми урбанізованих територій. 

За результатами обговорення студентських доповідей були визначені претенденти на нагородження дипломами І–ІІІ ступенів.

За спеціальністю «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища» диплом І ступеня отримала Шульга Наталія, диплом ІІ ступеня – Штурма Вікторія, диплом ІІІ ступеня – Полонська Анастасія. 

За спеціальністю «Технології захисту навколишнього середовища» дипломом І ступеня був нагороджений Євдощук Олександр, дипломом ІІ ступеня – Чуніхіна Єлизавета, дипломи ІІІ ступеня отримали Пендюр Тетяна, Резцов Михайло та Кундіков Павло.

Переможці І туру були рекомендовані до участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018–2019 навчальному році. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання