На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 року № 1495, з метою підвищення якості підготовки фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для творчого зростання, і  наказу по ЖНАЕУ від 03.01.2017 р. № 04 «Про проведення I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016–2017 н. р. серед студентів ЖНАЕУ» 15 березня 2017 р. на базі кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування факультету екології і права була проведена олімпіада з навчальної дисципліни «Екологічна безпека».

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади проходив у вигляді тестування. Студентам було запропоновано 60 питань з вибором однієї вірної відповіді. Кожна вірна відповідь оцінювалась у один бал. У олімпіаді взяли участь 26 студентів 4 курсу факультету екології і права.

Предметна конкурсна комісія у складі доцентів кафедри екологічної безпеки О. М. Климчик (голова комісії), Н. С. Бордюг, І. В. Шульги за результатами тестування визначила переможців олімпіади.

Перше місце посів Герасимчук Євгеній, який набрав 57 балів, друге – Вініченко Ліза (47 балів), третє – Кравчук Таїса (43 бали).

Герасимчук Євгеній як переможець І туру візьме участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади, який буде проведено 6–8 квітня 2016 р. у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського.

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект