Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Статистика» проводиться щороку серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з метою підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Цьогоріч олімпіада проводиться у два етапи: I етап – у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації; II етап – на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році».

15 березня 2017 року на базі  кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика». Учасникам олімпіади було запропоновано завдання для розв’язку підвищеної складності тестового та практичного змісту.

В інтелектуальному змаганні взяли участь 26 найкращих студентів економічних спеціальностей ЖНАЕУ. Розподіл учасників був наступним: студентів спеціальності «Фінанси та кредит» – 14 чол.; «Облік і аудит» – 6 чол.; «Економіка підприємств» – 3 чол.; «Менеджмент організацій» – 3 чол.

На початку заходу учасників привітав та побажав гарних результатів декан факультету обліку та фінансів М. О. Степура. В результаті олімпіади було визначено переможців: І місце – Олексій Саушкін, студент факультету обліку та фінансів спеціальності «Фінанси і кредит»; ІІ місце – Яна Борисенко, студентка факультету економіки та менеджменту спеціальності «Економіка підприємств»; ІІІ місце розділили між собою студенти факультету економіки та менеджменту спеціальності «Менеджмент організацій» Наталія Білошицька і Тетяна Ніткина.

Голова організаційного комітету, завідувач кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича д. е. н. В.М. Микитюк та викладачі кафедри щиро дякують всім учасникам олімпіади за активну участь у заході та бажають їм нових здобутків та перемог!!!

Колектив кафедри аналізу
статистики ім. І.В. Поповича