Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Статистика» проводиться щороку серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з метою підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів. Цьогоріч олімпіада проводиться у два етапи: I етап – у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації; II етап – на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.12.2016 №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році».

15 березня 2017 року на базі  кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика». Учасникам олімпіади було запропоновано завдання для розв’язку підвищеної складності тестового та практичного змісту.

В інтелектуальному змаганні взяли участь 26 найкращих студентів економічних спеціальностей ЖНАЕУ. Розподіл учасників був наступним: студентів спеціальності «Фінанси та кредит» – 14 чол.; «Облік і аудит» – 6 чол.; «Економіка підприємств» – 3 чол.; «Менеджмент організацій» – 3 чол.

На початку заходу учасників привітав та побажав гарних результатів декан факультету обліку та фінансів М. О. Степура. В результаті олімпіади було визначено переможців: І місце – Олексій Саушкін, студент факультету обліку та фінансів спеціальності «Фінанси і кредит»; ІІ місце – Яна Борисенко, студентка факультету економіки та менеджменту спеціальності «Економіка підприємств»; ІІІ місце розділили між собою студенти факультету економіки та менеджменту спеціальності «Менеджмент організацій» Наталія Білошицька і Тетяна Ніткина.

Голова організаційного комітету, завідувач кафедри аналізу і статистики ім. І.В. Поповича д. е. н. В.М. Микитюк та викладачі кафедри щиро дякують всім учасникам олімпіади за активну участь у заході та бажають їм нових здобутків та перемог!!!

Колектив кафедри аналізу
статистики ім. І.В. Поповича


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання